BASEBALL 9

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 147,9 MB
  • Sürüm 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici playus soft
BASEBALL 9 indir; Baseball 9, beyzbol sporu üzerine tasarlanan kaliteli bir mobil oyundur. Beyzbol sporu Amerika'nın en popüler spor oyunudur.

Baseball 9, beyzbol sporu üzerine tasarlanan kaliteli bir mobil oyundur. Beyzbol sporu Amerika'nın en popüler spor oyunudur. Oyun içerisinde her takımda 9 kişi yer alır. Takımın üyelerinin her biri stratejik konumlarda yer alır ve farklı görevleri vardır. Bu muhteşem spor oyununda sahada yer alan takımlar karşılaşma esnasında birer kez hücum ve savunma pozisyonlarında yer alırlar. Baseball 9 mobil oyunu da beyzbol spor özellikleri doğrultusunda tasarlanan heyecan verici bir spor oyunudur.

Oyunu oynamak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirmeniz yeterlidir. Akıllı cihazınızın dokunmatik kontrolleri sayesinde yönlendirdiğiniz oyuncuyu kariyer adımlarını tırmanırken destekleyeceksiniz. Gelişmiş oyun görselleri ve başarılı tasarımları ile oyunumuz gerçeğinin birebir aynısı şeklinde tasarlanmıştır. Beyzbol deneyiminizde kariyer sahibi olan bir oyuncu olmanız gerekiyor ki uluslararası takımlara seçilin. Oyun esnasında sizi izleyen liderler performansınıza göre sizi seçebilirler. Spor oyunları genellikle tek tip olup oyunculara çok fazla ilgi alanı yaratmamaktadır. Fakat Basaball 9 oyunu farklı stratejiler üzerine tasarlanan ve her hamlenizi hesaplayarak yapmanızı gerektiren özel bir spor oyunudur.

Bu sebeple tüm beyzbol becerilerinizi başarı ile sergileyin. Sağlam atışlar yapın, hızlı koşun ve takımınızı yıldız takımlar arasına çıkartın. Bunu başarmak için eğitimlerinizi aksatmadan yapmanız gerekiyor. Oyunuzu çeşitli ögeler ile özelleştirerek kendi tarzınızı yansıtacak şekilde dizayn edebilirsiniz. Hızlı olmalısınız. Hızlı olmak size her zman başarı getirecektir. Ne zaman nerede hamle yapmanız gerektiğini hesaplayarak oyunun seyrini değiştirecek nitelikte ögeleri değerlendirebilirsiniz.

Savunma yaptığınız anda gelecek topu dikkatli bir şekilde karşılamalı ve yine hızlı bir şekilde koşarak rakibin topu ele geçirmemesini sağlamalısınız. Oyunun temel mantığı hızlı ve yalın bir şekilde hareket etmek. Vuruş esnasında doğru pozisyonda olmak size her zaman artı kazanç sağlayacaktır. Tüm yönlendirmeleri kaçırmadan takip edin, puan kazanmak için doğru hamleler yapın ve topu rakibin kalesine isabet ettirerek puanları kazanın.

Liderler sizi keşfettiği anda daha büyük takımlarda yer amaya hak kazanacaksınız. Tecrübe elde ettiğiniz sürece rakip takımların gözünü korkutabilirsiniz. Özel beyzbol kıyafetlerini giyin, eldivenlerinizi takın, topu alın ve oyun sahasının tozunu attırmak için hızlı hareket edin. Baseball 9 oyunu akıllı cihazınızda keyifli vakit geçirebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Bu sebeple boş zamanlarınızı değerlendirmek için kesinlikle akıllı cihazlarınız üzerinden Basaball 9 ooyununu oynayabilirsiniz. Farklı bir deneyim için Basaball 9 oyunu doğru bir seçenek olacaktır.

BASEBALL 9 indir